Healthy Buddy ürünleri, müşterilerimize Yurtiçi veya MNG Kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz 2-7 iş günü içinde (resmi tatiller ve haftasonları hariç) kargoya verilmektedir.

Kargo masrafları alıcıya aittir.

 Kargo şirketi satın aldığınız ürünü siparişte belirttiğiniz adrese teslim eder. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeye teslim edilir. Siparişinizi vermeden önce lütfen teslimat adresinizi kontrol ediniz. Healthy Buddy, kayıp, çalınmış veya gecikmiş paketlerden sorumlu değildir. Bu gibi durumlarda taşıyıcı firma ile irtibata geçiniz.

Healthy Buddy olarak sizlere daha hızlı ve etkili hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturarak hasarlı ürünlerin iadesini sağlamanızı rica ediyoruz. Tutanak tutulmaması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size ürün bedelini iade edemiyoruz. Bu sebeple, ürününüzü teslim alırken bu konuya hassasiyet göstermenizi önemle belirtmek isteriz.